Diáknap 2018

Kedves Diákok!

Középiskolánkban június 14-én csütörtökön diáknap lesz, aminek alkalmával közösen vidám hangulatban búcsúzunk a tanévtől és egymástól.

Amivel várunk:

• mindenkit felrázó, megmozgató Zumba, Takács Erika a biztosíték rá, hogy kiváló lesz!!:-)
  • osztályonként közös főzés, melynek a tervezése folyamatban van. A finom ízek között pár vállalkozó szellemű pedagógus fog különbséget tenni. Érdemes jól sáfárkodni a fakanállal, az biztos, senki nem marad éhes!
  • Asztalitenisz-bajnokság is a program része. Érdemes gyakorolni addig is! Jónás Tibor tanár úr fogja levezetni a játékot a fair play jegyében. Meglátjuk, kinél pattog jobban a labda.
  • Ahogy minden tanév végén, természetesen a teremszépségverseny eredményhirdetése sem fog elmaradni most sem. Szebb környezetben tanulni is sokkal jobb, hidd el!J
  • A vidám zenéről pedig Papp Lajos tanár úr diákjai gondoskodnak egész nap.

Reméljük, hogy mindenki jól fogja magát érezni ezen a napon!

Kívánunk iskolánk minden tanulójának nagyon kellemes diáknapot!

Diákönkormányzat