HIDEGŰZŐ, TÉLKERGETŐ FARSANGI VIDÁM PERCEK AZ ISKOLÁNKBAN

farsang00Eljött ez a nap is, az a perc is, amikor jelmezbe bújva farsangi hangulatban bevonulhattunk iskolánk aulájába. Zenére (Fresh- Őrült karnevál) először tanáraink vonultak be jelmezükkel, azután következtünk mi, diákok. A jelmezesek közös tánca után megtekintettük a 11.R osztály zenés produkcióját, majd tapsolhattunk Balogh Kriszta mazsorett táncának. Az aulánk farsangi öltözetben biztosította számunkra a kiváló hangulatot. A tantermek is pompáztak a farsangi álarcoktól, dekorációktól. A farsangi teremszépségversenyt a 11. R osztály nyerte; nyereményük egy finom torta volt, ezt követte a 11.S és a 9.B osztály, az ő jutalmuk a panziós tanulóink által sütött farsangi muffin volt. A jelmezesek közös táncával fejeződött be a mulatság. Ezzel elkezdődött egy hagyomány, melyet jövőre ismét folytatni fogunk. Nagyon sok fotó és videó készült a rendezvény sikerességéről. Közülük néhányat bemutatunk. Bízunk benne, hogy ez a fergeteges hangulat mindenkire jó hatással volt!


Szokolai Szabina
DÖK elnök

 farsang01 farsang02 farsang04 farsang05 farsang06 farsang07 farsang08 farsang09 farsang10 farsang11 farsang12 farsang13 farsang14 farsang15 farsang16 farsang17 farsang18 farsang19 farsang20 farsang21 farsnag03